Методична декада 17-28 жовтня 2016 року

З 17 по 28 жовтня 2016 року НМЦ ПТО у Полтавській області проводив методичну декаду з реалізації єдиної методичної проблеми "Розвиток творчого потенціалу педагогів та учнів як необхідна умова якісної організації освітнього процесу ПТНЗ".

Згідно плану методичної декади НМЦ ПТО у Полтавській області провели вебінари 17, 19, 28 жовтня у яких приймали участь і педагогічні працівники нашого навчального закладу.

19 жовтня 2016 року методист та заступник директора з НВР буди учасниками Всеукраїнського вебінару на тему: "Інформатизація управлінської діяльності заступника директора з навчально-виробничої роботи".

На протязі декади проходили курси підвищення кваліфікації і заступник директора з виховної роботи Климко К.М. проходила такі курси в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти (м. Київ) з 24.10 по 28.10.2016р.

26 жовтня 2016 року заступник директора з виховної роботи Климко К.М. відвідала виставку "Інноватика в сучасній освіті" (Київський палац дітей та юнацтва). Цього ж дня Климко К.М. брала участь в засіданні круглого столу "Педагогічні умови формування конкурентноздатності фахівців гірничого профілю в ПТНЗ".

26 жовтня 2016 року майстер виробничого навчання Карась Т.М. взяла участь у занятті №2 обласної школи передового педагогічного досвіду "Підвищення якості професійної підготовки перукарів шляхом упровадження новітніх технологій навчання" (ПТУ №31 м. Полтава). На засідання методичної комісії майстер виробничого навчання Карась Т.М. доповіла про хід та результативність заняття обласної школи передового педагогічного досвіду.

Заступник директора з виховної роботи Климко К.М. проходячи курси взяла участь участь як доповідач у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Професійний розвиток та управління людськими ресурсами в системі ППО в контексті трансформації освіти України", що проходила 28.10.2016р. у ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" (м. Київ). За результатами конференції Климко К.М. отримала сертифікат учасника конференції.

По завершенню курсів підвищення кваліфікації заступник директора з виховної роботи доповіла про результати конференції та відвіданих нею заходів.