«Веселка робітничих професій» у Лохвиці

26 листопада 2015 року представники навчального закладу взяли участь у «Веселці робітничих професій та спеціальностей», профорієнтаційному ярмарку, що відбувся на базі Лохвицької гімназії №1. Для учасників заходу, учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лохвицького району, було продемонстровано фільм про ПТУ №27 м. Лохвиця.

Виставка технічної творчості учнів училища стала об’єктом уваги. Діти не тільки розглядали вироби, а й цікавилися, як та з чого їх можна виготовляти. Навчальний заклад на заході представляли: Яковенко Т.В., заступник директора з НВР; Климко К.М., заступник директора з виховної роботи; Гончаренко В.О., майстер виробничого навчання.

Цього ж дня в училищі розпочався Тиждень Інформатики. На лінійці майстер виробничого навчання Ступаков О.О. ознайомив присутніх з планом заходів. Відповідно до плану Олександр Олександрович провів інтелектуальну гру «Найрозумніший», у якій взяло участь 32 особи. Учні групи №21 за професією «Оператор комп’ютерного набору Секретар-друкарка» виконували тестові завдання та розгадували ребуси.