Засяяла «Веселка робітничих професій…»

18 листопада 2015 року педагогічні працівники та учні навчального закладу стали учасниками районного профорієнтаційного заходу «Веселка робітничих професій та спеціальностей», що відбувся на базі Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Чорнухи.

Після вступного слова-звернення до учасників заходу заступника директора з НВР Т.В. Яковенко представлення закладу продовжили учні Рештаненко Роман та Педько Лілія, після чого було продемонстровано фільм-презентацію про ПТУ №27 м. Лохвиця.

У заключному виступі Яковенко Т.В. запросила молодь на навчання до ПТУ №27 м. Лохвиця, наголосила на соціальних гарантіях учасників навчально-виховного процесу та звернула увагу присутніх на виставку робіт технічної творчості учнів та майстрів виробничого навчання училища, що працювала у фойє.

Профорієнтаційний захід «Веселка робітничих професій та спеціальностей» відбувся відповідно до Плану спільних заходів з професійної орієнтації учнівської молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей на 2015-2016н.р., затвердженого спільним наказом Полтавського обласного центру зайнятості та Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 29.09.2015р. №216/322.