Вшанували земляків

18 березня 2016 року у навчальному закладі відбулося засідання круглого столу за участі учнів, педагогічних працівників училища та бібліотекаря відділу обслуговування юнацтва Лохвицької центральної районної бібліотеки Бурлей К.І. за підсумками краєзнавчих досліджень. У ході заходу присутні дізналися цікаві факти з життя дослідника-народознавця, українського фольклориста, етнографа, історика, поета і перекладача, нашого земляка уродженця с. Токарі Василя Петровича Милорадовича, 170-річчя від дня народження якого прогресивна українська громадськість відзначила у січні цього року.

Ще одним відкриттям для учнів стала неординарна постать поета, журналіста, уродженця м. Лохвиця Давида Ісаковича Каневського, 100-річчя від дня народження якого ми відзначаємо 23 березня.

Виступ Бурлей К.І. продовжила бібліотекар навчального закладу Лушпій Л.П., яка підготувала добірку цікавих матеріалів про Олексія Федотовича Коломійця, уродженця с. Харківці, відомого драматурга, день народження якого теж відзначаємо у березні.

Із цікавими дослідженнями виступили учні-референти та заступник директора з НВР Яковенко Т.В. учні дізналися багато корисної інформації про талановитих земляків, доторкнулися серцем до цілющої криниці їх безсмертних творів.