10 вересня 2016 року колектив ПТУ №27 м. Лохвиця взяв участь у святкуванні дня міста.

 Ще зранку заступник директора з виховної роботи Климко К.М. та інженер-електронник Ступаков О.О. у спеціально виготовлених у швейній майстерні училища костюмах з логотипом «ПТУ №27» стали активними учасниками велопробігу, присвяченій 73-й річниці визволення міста Лохвиця від німецько-фашистських загарбників; нагороджували медаллю міського голови «Учасник велопробігу».

 А вечірня програма свята розпочалася ходою «Рушничок єднання», що мала символізувати собою злагоду і єдність всієї Лохвицької громади.

 Урочистою ходою у святковій колоні центральною вулицею міста крокували і працівники училища, і учні в українських костюмах, вишиванках.

 Лохвичани мали змогу милуватися виробами технічної творчості учнів та працівників училища. Майстер виробничого навчання, керівник гуртка «Виготовлення іграшки-сувеніру» Михайлик Г.О. та майстер виробничого навчання Сергієнко А.В. отримали подяки міського голови за значний внесок у справу відродження та розвитку місцевих видів декоративно-прикладного мистецтва та піднесення іміджу Лохвиці як міста з багатими культурними традиціями.