Зустріч, що не залишила нікого байдужим...

29 квітня у закладі відбулася важлива подія - на зустріч із працівниками та учнями завітали учасники АТО, наші земляки: Трохименко Володимир, випускник нашого навчального закладу 2004 року, уродженець м. Лохвиця та Павленко Роман, з с. Яхники. Учні до цього дня готувалися старанно: вивчили вірші, написали листи-звернення до учасників АТО, виготовили жовто-блакитні стрічки-обереги, сувеніри. У ході зустрічі Володимир та Роман розповіли про будні військової служби на буремному Сході та дали відповіді на поставлені питання: як гартується і цінується чоловіча дружба, як воїни підтримують одне одного у тяжкі хвилини, наскільки є цінними для кожного воїна малюнки та листи-підтримки від дітей, учнів та небайдужих громадян. По-особливому, з любов'ю, світилися очі майстра виробничого навчання Михайлик Г.О. при кожному звертанні до колишнього свого вихованця Трохименка Володимира.

Тепло, по-материнські, звернулася до воїнів Валентина Юхименко. Вона подякувала хлопцям за їхній патріотизм, за мужність, за надану нам усім можливість мирно жити, навчатись, працювати.

Валентина Миколаївна побажала Володимиру та Роману повернутися додому живими та неушкодженими і вручила кожному іконки-обереги... Дівчата подарували сувеніри, квіти, стрічки.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх загиблих.

Прощання було хвилюючим і кожен бажав, аби хлопці повернулися до батьківських домівок живими. Ця зустріч часом зі сльозами на очах запам'ятається присутнім надовго...

Завершилась вона зворушливою поезією "Нашим вірним українським солдатам", яку майстерно продекламувала Карина Климко, заступник директора з виховної роботи:

Тримайтесь! Ми з Вами

У цей страшний, болючий час.

Ви стали нам захисниками,

Ми щиро молимось за Вас.

Вертайтесь, рідненькі, живими!

Хай янголи Вас захищають,

Своїми крилами святими

Від куль ворожих закривають.

Молитва матерів країни

Стане всім ворогам стіною...

Вертайтесь, рідні, до родини,

Вертайтесь мирною порою.

Не хочемо війни страшної,

Не треба чорних нам могил,

Не треба люті нам чужої - 

У світі хай панує МИР!

Не сміють наших убивати...

Вся Україна проклене!

Тримайтесь, дорогі солдати,

Їх Божа кара не мине!