Відбулися навчання з цивільної оборони

15 травня відповідноо до плану роботи училища, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 року №11 "Про затвердження Положення про єдину державну систему цмвільного захисту", наказом Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА №49 від 12.02.2015 року "Про удосконалення системи цивільного захисту освітніх закладів області", з метою запобігання та протидії можливим загрозам життю та здоров'ю учасникам навчально-виховного процесу у навчальному закладі пройшов День цивільної оборони.

Упродовж дня було здійснено тренування учнів та членів колективу училища щодо організованої евакуації, вміння користуватися протигазом, надавати першу долікарську допомогу при різних видах травм, відпрацьовано дії при виявленні вибухонебезпечних пристроїв. Медична сестра Супруненко Л.В. контролювала правильність надання першої долікарської допомоги, інженер з охорони праці Веремєєнко С.М. провів інструктаж щодо дій та поведінки при перебуванні у небезпечній зоні та зоні ведення військових дій.

Завершився День цивільної оборони проведенням загальноучилищної лінійки, на якій було проведено підсумки заходу, вказано на правильні та помилкові дії під час тренувань. Директор заходу Юхименко В.М. наголосила на важливості проведення занять, бо вони сприяють виробленню вмінь і навичок поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях.