Відбулося найромантичніше свято року

 

10 лютого 2016 року учні навчального закладу стали учасниками розважальної програми «Кохання – незбагненне почуття», присвяченої Дню Святого Валентина. Діти активну участь взяли у конкурсах: «Любов з першого погляду», «Освідчення в коханні», «Найромантичніший танок», «Солодкий мандарин», «Дотик» та інші. Глядачі гучними оплесками підтримували конкурсантів та емоційно реагували на сценки, романтичні повідомлення та інші розваги: «У світі цікавого про поцілунок», «Намалюй портрет коханої людини на повітряній кульці», «Конкурс ораторів», «Інтелектуальний конкурс» та інші. Після кожного конкурсу журі оголошувало результати, а учасники одержували призи.

 На завершення свята шляхом голосування було визначено кращі пари в номінаціях: «Валентин і Валентина», «Пара глядацьких симпатій», «Найгарніша та найромантичніша пара».

 Учні майстерно декламували поезії про кохання, а саме свято завершилося життєстверджуюче та оптимістично…

 Кохання – одне з найкращих і найглибших людських почуттів, невичерпне та вічне, як саме життя. Його сила облагороджує, робить людину добрішою та кращою, спрямовує на величні діла й героїчні вчинки… Це велика загадка життя. І можливо тому кожне нове покоління намагається розкрити цю вічну нерозгадану таїну.