Перемога вічна і свята

08 травня учні та працівники училища взяли участь у мітингу з нагоди 70-ї річничі перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам'яті та примирення, Дню перемоги, який відбувся на центральній площі м. Лохвиці.

Пам'ять війни - це пам'ять серця. Присутні вшанували пам'ять про наших воїнів, що виборювали перемогу у жорстоких боях на фронті, про партизанів, що героїчно нищили ворога на окупованій території, про тих, хто самовіддано трудився в тилу. У виступах голови Лохвицько районної державної адміністрації В.В. Рязанова, заступника голови районної ради В.М. Черевка, голови міста В.І. Демчука, голови районної організації ветеранів А.В. Яременка було наголошено, якою дорогою ціною здобуто перемогу у тій страшній кроволитній війні. Панахиду за загиблими відправив протоірей Михаїл Товстяк.

Урочистості продовжилися в урочищі Шумейкове, де відбувся масштабний захід-мітинг-реквієм та обласне культурно-мистецьке дійство. Делегація від училища взяла учать у заході та здійснила покладання квітів до Вічного вогню і місця першого захоронення командуючого військами Південно-Західного фронту, генерал-полковника М.П. Кирпоноса.

09 травня працівники навчального закладу взяли участь у мітингу пам'яті, що відбувся біля братської могили, що знаходиться в мікрорайоні Лохвицької гімназії №1. Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам'ять про полеглих бійців та мирних жителів, що загинули в роки війни.