І на інших подивилися, і себе показали

12 вересня 2015 року працівники та учні навчального закладу стали активними учасниками святкування Дня міста Лохвиці.

Урочистою ходою у колоні пройшли центром міста, взяли участь у мітингу біля пам’ятника загиблим воїнам та відновленої стели з прізвищами земляків, що загинули у роки 2-ої Світової війни, оглянули природні композиції, виготовлені працівниками установ і організацій. Та найголовніша місія, яку виконали учні та майстри виробничого навчання з перукарської справи – це представили навчальний заклад на святі творчості та краси перукарського мистецтва «Чарівний гребінець» у номінаціях : «Коса – дівоча краса», «Зачіска повсякденно-буденна», «Зачіска святкова».

Оригінальні зачіски та стильний одяг на подіумі продемонстрували дівчата і юнаки першого і другого курсів. Бурхливими оплесками вдячні лохвичани нагороджували учасників дійства. Про ексклюзивні зачіски, що викликали захоплення у присутніх, подбали: майстри виробничого навчання Сергієнко А.В., Винниченко Я.В. та випускниця 2015 року Сліпченко Юлія під керівництвом майстра перукарського мистецтва Гончаренко В.О.

По завершенню представлення директору училища Юхименко В.М. за участь у святі було вручено подяку міського голови та фен, а учням – солодкі призи. 

Більше фотографій Ви зможете побачити перейшовши по віджету на головній сторінці сайту у соціальних мережах "Вконтакті" та "Однокласники"