Розпочався тиждень безпеки дорожнього руху

16 травня у навчальному закладі стартував тиждень безпеки дорожнього руху. На лінійці інженер з охорони праці С.М.Веремєєнко ознайомив присутніх з планом заходів та прочитав лекцію про місцеві умови дорожнього руху.

З метою попередження травматизму на дорогах

У рамках тижня дорожнього руху 17 травня відбувся тематичний конкурс учнівських творчих робіт та плакатів.

І фільми обговорили, і ситуативні задачі розв’язали

18 травня учні училища переглянули та обговорили документальні фільми з безпеки дорожнього руху. Викладач предмету «Правила дорожнього руху» Л.П.Зайцева підготувала відеопрезентацію «Небезпека на дорозі». Після обговорення побаченого учні розв’язували ситуації, підготовлені інженером з охорони праці С.М. Веремеєнком «Як ви будете діяти, коли…»

Про безпеку дорожнього руху з перших вуст

19 травня на зустріч з учнями та працівниками навчального закладу прибули поліціянти, що обслуговують та контролюють безпеку руху на дорогах Лохвицького району: начальник сектору (ДАІ) Лохвицького ВП ГУНП в Полтавській області майор А.О. Білашенко та капітан В. Греков. У своїх виступах вони наголосили на правилах поведінки на дорозі, особливо на пішохідних переходах та небезпечних ділянках дороги, надали поради та рекомендації у світлі останніх змін у правилах дорожнього руху. Учні уважно слухали виступи гостей, після чого задали ряд запитань. На завершення зустрічі А.О. Білашенко наголосив, щоб менше було аварійних ситуацій, усі учасники дорожнього руху повинні бути взаємно ввічливими.

Підвели підсумки тижня

20 травня у навчальному закладі пройшла лінійка, на якій підведено підсумки тижня безпеки дорожнього руху.