Тиждень з охорони праці розпочався

У рамках місячника з охорони праці в училищі стартував одноймений тиждень. 14 квітня викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання відвідали відкритий урок з предмету "Охорона праці" на тему: "План ліквідації аварії. План евакуації" (викладач С.Ю. Сергієнко). І тема, і порушувані у ході уроку проблеми, і використанні інноваційні форми та методи роботи були актуальними. Учні підготували і продемонстрували відеопрезентації, як необхідно себе вести у разі вникнення надзвичайних ситуацій чи, будь-яких аварій як на виробництві, так і у побуті.

Сергієнко С.Ю. разом з учнями детально проаналізувала кожен етап евакуації з приміщення навчального закладу (одноповерхового та багатоповерхового) у разі виникнення загрози бомбардування. Викладач наголосила на особливості поведінки під час евакуації.

На завершення уроку з метоью закріплення вивченого матеріалу учні розв'язували ситуативні задачі та кросворди.

Цього ж дня учні, викладачі, майстри в/н та працівники училища стали учасниками зустрічі з провідним інспектором Лохвицького районного сектора ГУДСНС України у Полтавській області С.Г. Портяним. Сергій Григорович провів інформування з безпеки життєдіяльності у різних життєвих ситуаціях: при пожежах, при виявленні вибухонебезпечних предметів, під природніх стихій, а також надав рекомендації, як правильно користуватися вогнегасником у разі потреби. Сергій Григорович розповів про будні лохвицьких рятувальників та відповів на запитання учасників зібрання.

Підвели підсумки тижня

17 квітня на загальноучилищній лінційці відбулося підведення підсумків тижня охорони праці. У своєму виступі С.Ю. Сергієнко, викладач предмету "Охорона праці" відзначила активність учнів у заходах, які проходили цього тижня, звернула увагу присутніх на змістовність та якість виконаних плакатів, представлених на конкурс "Охорона праці очима дітей", оголосила переможців конкурсів. З узагальненими матеріалами про безпечну поведінку людини у різних життєвих ситуаціях виступили учні групи №22 з професії "Перукар (перукар-модельєр) Манікюрник". Директор В.М. Юхименко наголосила на важливості проведених заходів, спрямованих на збереження життя і здоров'я учнів та убезпечення у разі непередбачених життєвих обставин. Валентина Миколаївна також наголосила, що тиждень завершився, а місячник з охорони праці триває і ще багато цікавих заходів попереду.