Святом мудрості, доброти і людяності – Днем знань розпочався першовересень у ПТУ №27 м. Лохвиця.

 На урочистій лінійці – вітання, осінні квіти, віншування першокурсників, перший дзвінок, який покликав учнів у навчальні аудиторії та виробничі майстерні.

 Перший урок, присвячений 25-й річниці незалежності України «Щоб в серці жила Україна», провела директор училища В.М. Юхименко. Про історичні етапи становлення України розповіла старший викладач, викладач вищої категорії Л.П. Зайцева. Цікавою була розповідь про державну символіку заступника директора з виховної роботи К.М. Климко. Про українську мову з любов’ю говорила бібліотекар училища Л.П. Лушпій.

 Учнів вітала В.О. Гончаренко, приватний підприємець, майстер перукарської справи, та учасник АТО, випускник ПТУ №27 м. Лохвиця 2013 року С.В. Силка.

 «Україна – це доля, яка випадає раз на віку, Україна – це пісня, яка вічна на цій землі. Будьте патріотами нашої Вітчизни і живіть з Україною в серці», - звернулася до учнів В.М. Юхименко на закінчення своєї розповіді.

 Учні розгорнули жовте і блакитне полотнища і з’єднали їх в єдине – Державний прапор України. Величаво звучав Гімн нашої держави.