09 вересня 2017 року Лохвичани святкували День міста. Колектив ПТУ №27 м. Лохвиця дружно, усією училищною родиною, долучилися до свята.

Вранці стартував велопробіг і наші учасники Ступаков О.О., інженер-електронник, Міщук К.М., заступник директора з НВР, Тютюнник Р.О., відповідальний за електрогосподарство успішно, в перших рядах, втомлені, але щасливі прибули на фініш.

Потім всі учні і працівники стали учасниками святкової ходи !Я люблю, тебе, Лохвице рідна!". З гарним настроєм, святково одягнені у вишиванки, пройшли головними вулицями рідного міста.

У парку Героїв Слави прийняли участь у шоу-програмі "Лохвицькі пироги", уміло презентували власноруч виготовлену випічку. Директор училища, захищаючи ці смачні українські страви, сказала дуже гарні і щирі слова: "Немає в світі нічого дорожчого, аніж мати, хліб, стара батьківська хата, босоноге дитинство і наша щедра та щира, затишна і люба, хлібодайна Лохвицька земля. Гордімося нею, любімо, цінуймо, обережімо її!".

Вихованці нашого навчального закладу виступили на головній сцені Лохвиці з танцювальною композицією "Перлина - Україна" (керівник і постановщик Бруєвич Ю.І., заступник директора з виховної роботи), під кінець якої діти винесли на вишитому рушнику хліб і випустили в небо голубів.