Серед багатьох свят у календарі є день особливо урочистий, водночас хвилюючий і радісний. Це - День знань.

Незважаючи на дощову погоду, учні, майстри, викладачі, батьки і всі гості свята з піднесеним настроєм зібралися на святкову лінійку.

Урочисто прозвучав гімн. Учні внесли до зали державний прапор України.

Цього року 49 раз двері нашого училища відкрилися перед першокурсниками, які гомінливою юрбою влилися в дружну училищну родину. Для них цей день особливий, адже саме сьогодні народжуються нові надії і справджуються мрії.

Зі щирими словами до всіх присутніх звернулася директор училища Юхименко В.М. Привітала першокурсників із вступом до навчального закладу. Вона побажала учням старанно вчитися ремеслу, щоб досягти омріяної мети. Любити свою Батьківщину, поважати батьків, цінувати працю майстрів та викладачів. Зустріти добрих і надійних друзів. Берегти і примножувати традиції навчального закладу.

За традицією другокурсник Анатолій Ткаченко передав Ключ Знань першокурсниці Яні Горошко. Першокурсники в, свою чергу, Ключ Знань прийняли і щиро пообіцяли всім присутнім:

 

Пісні - проспівати!

Вистави - зіграти!

Традиції - берегти!

Серце - запалити!

Училище - прославити!

 

Урочисто пролунав дзвоник, який покликав учнів на урок.

Перший урок на тему: "Ми будуємо Україну - європейську демократичну країну" провела старший викладач, викладач вищої категорії Зайцева Л.П. В ході уроку було продемонстровано відео, презентації.

 

Це свято - ніби вранішня зоря,

Яка вогнем засяє променистим,

Бо знань зерном живе уся Земля.

Тож в добру путь! із вірою в майбутнє!